Zielona Góra
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Wybrałem Getin Bank

Wybrałem Getin Bank

- Od lat prowadzę z ojcem oraz bratem warsztat samochodowy i póki co nie narzekamy. Najpierw warsztat założył nasz ojciec, a my z bratem jeszcze jako dzieciaki stale plątaliśmy się po warsztacie, myliśmy auta, tata nam objaśniał z czego samochód się składa, a kiedy już obaj byliśmy uczniami szkoły samochodowej douczał nas praktycznie z myślą, że kiedyś przejmiemy ten interes. I miał rację, przejęliśmy ten biznes, a ojciec nam później już tylko pomagał w jakichś bardziej skomplikowanych sytuacjach.

- Od kiedy pamiętam to zawsze marzyłem aby rozwinąć ten biznes. Konkretnie chodziło mi o myjnię samochodową oraz sklep motoryzacyjny, a także diagnostykę. Kiedy byliśmy z bratem już dorosłymi osobami i mogliśmy decydować o rozwoju firmy postanowiliśmy wziąć kredyt w getin bank zielona góra o rozpocząć przebudowę. Dlaczego getin bank zielona górra? Otóż dla tego, ponieważ mieszkamy w zielonej górze, a Getin Bank Zielona Góra dlatego, że jest to nasz rodzinny bank. Z getin bank zielona góra prowadził swoje interesy nasz ojciec - wcześniej z pekao sa, później zmienił bank na Getin Bank Zielona Góra - i my również pozostaliśmy przy tym banku. Kredyt dostaliśmy bez większych problemów jako, że jesteśmy stałymi klientami tego banku i jesteśmy już tak rozpoznawalni. Ponadto bank zna nasze finanse jak nikt inny, dlatego nie mieliśmy powodów z bratem aby szukać innego banku.

- Kredyt dostaliśmy dość szybko wiec też szybko przystąpiliśmy do pracy. Wybudowanie obiektów, wykończenie ich i zaopatrzenie w odpowiednie urządzenia oraz zaopatrzenie w materiały i urządzenia zajęło nam trochę czasu i niestety musieliśmy dobrać trochę kasy, bowiem ceny się zmieniają i nie wystarczyło nam na urządzenie wszystkiego. Na szczęście Getin Bank Zielona Góra nie robił nam żadnych problemów z dodatkowym kredytem.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zgora.pl. All rights reserved