Zielona Góra
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Niemiecka solidność

Niemiecka solidność

Kredyt Bank Zielona Góra, PKO BP Zielona Góra, Ing bank śląski zielona góra, raiffeisen bank zielona góra, długo można byłoby jeszcze wymieniać banki działające na terenie Zielonej Góry. Dlaczego akurat zielona góra? Przez przypadek ponieważ chcemy porozmawiać o bankach regionalnych. Nie tych w dużych aglomeracjach miejskich, ale w oddziałach mniejszych miejscowości. Ilekroć mówimy o bankach tyle też razy wspominamy o szacunku do klienta, a właściwie do braku tegoż szacunku.

Zresztą kontrol,e jakie wyrywkowo w bankach są przeprowadzanie potwierdzają ten fakt. Nie tak dawno alert finansowy za pośrednictwem internautów dokonywał oceny banków w poszczególnych miejscowościach. Opinie były skrajnie różne, ilu klientów zabierało głos tylko było różnych opinii ponieważ każdy z klientów ma różne doświadczenia w kontaktach z bankami.

- To prawda, nie ma raczej jednolitej opinii na temat poszczególnych banków i nie ma tak, że wszystkie banki w tak zwanym terenie lepiej pracują niż w dużych miastach. Właściwie mogę mówić tylko o własnych doświadczeniach, a moje doświadczenia każą mi stawiać na wspomniany już wcześniej Raiffeisen Bank Zielona Góra, ale nie tylko zielona góra której jestem od lat mieszkańcem ale i innych oddziałów tego banku ponieważ korzystałem z usług tego banku w wielu miastach Polski. Nie wiem czy jest to słynna niemiecka solidność, ale prawda jest taka, że kiedy szukałem w Zielonej Górze banku który poprowadziłby moje interesy wybrałem raiffeisen bank zielona góra, ponieważ tam rozmawiano ze mną bardzo profesjonalnie i z szacunkiem.

Tego właśnie brakowało mi w innych bankach. Właściwie zastanawiałem się jeszcze nad Deutsche Bankiem, a więc jak widać drugim niemieckim bankiem, ale ostatecznie wybrałem Raiffeisen Bank Zielona Góra i namawiam wszystkich do korzystania z usług tego banku - powiedział to jeden z klientów tego banku.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zgora.pl. All rights reserved