Zielona Góra
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Jedna jaskółka wiosny nie czyni

Jedna jaskółka wiosny nie czyni

Z bankami różnie jest i o tym nie trzeba nikogo przekonywać, bowiem z bankami jesteśmy na co dzień. I dotyczy to bez wyjątków czy jest to Deutsche Bank Warszawa, czy na przykład Deutsche Bank Zielona Góra, czy też Pko BP Wrocław. Banki to dla ich klientów zawsze wielka niewiadoma, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak zostaniemy w nich obsłużeni.

Jeszcze do niedawna klienci banków mieli jak najlepszą o nich opinię i ponad 70 procent dorosłych rodaków było po stronie banków. Teraz sytuacja się zmieniła zdecydowanie na niekorzyść banków i banki sobie na taka opinie jak najbardziej zasłużyły. Przedmiotowe traktowanie swoich klientów, manipulowanie nimi oraz produktami i usługami bankowymi i postawienie przede wszystkim na biznes a nie na klienta. Potwierdzają to nawet kolejne kontrole, jakie w bankach się odbywają. Generalnie na obsłudze klienta banki najwięcej tracą nie tylko w oczach swoich klientów ale także kolejnych ekip kontrolnych. - Moim zdaniem nie można jednak wszystkich banków wrzucać do jednego worka, nie można generalizować, ponieważ są banki nad wyraz profesjonalne jak chociażby deutsche bank zielona góra.

Dlaczego wspominam o tym banku? Ponieważ Deutsche Bank Zielona Góra jest mim bankiem, ponieważ w tym banku mam swoje konto bankowe, ten bank prowadzi moje interesy. Zresztą, o ile wiem, bank ten ma dobra opinię wśród swoich klientów. Może nie jest to najtańszy bank, ale przynajmniej szanuje swoich klientów i nie zamierza ich oszukać - powiedział jeden z klientów tego banku. Z pewnością są banki o których opinia klientów jest pozytywna, ale większość banków niestety nie spełniają kryteriów organów kontr oraz niestety nie liczą się z klientem tak jak deutsche bank. szkoda, bowiem z bankami jesteśmy powiązania na dobre i na złe. Sami też jesteśmy sobie winni, ponieważ nie wszyscy klienci są w porządku w stosunku do banków.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zgora.pl. All rights reserved