Zielona Góra
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Jaki bank dla firm?

Jaki bank dla firm?

Dotychczas kredyt na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej praktycznie był ciężko osiagalny. Teraz też jest to bardzo trudne, ale nie niemożliwe. Taki kredyt na start firmy można dostać w idea bank i jest to produkt stworzony z myślą o początkujących firmach, które chyba najbardziej potrzebują gotówki na start. Nowo powstające firmy - jeżeli wierzyć ofercie tego banku - mają możliwość dostanie gotówki na rozruch firmy. Dzięki temu nowe firmy, które dostaną taki potężny zastrzyk gotówki maja duże możliwości aby zaistnieć na rynku.

- To prawda sam sprawdziłem w Idea Bank Zielona Góra, a to dlatego, że jestem mieszkańcem tego miasta i tu rozpoczynałem swoja przygodę z biznesem. Wtedy Idea Bank Zielona Góra dopiero startował w bankowym interesie, ale skoro oferował takie udogodnienia dla nowych firm to dlaczego miałbym nie skorzystać. Taki kredyt na start w idea bank zielona góra nie wymaga żadnego stażu związanego z działalnością przedsiębiorstwa, a która kredytu sięga w tym banku nawet 200 tysięcy złotych. Ja akurat wziąłem 100 tysięcy i bardzo sobie chwalę tę decyzję i warunki bankowe. Kredyt wziąłem na 10 lat, ale można nawet na 15. Jeżeli chodzi o oprocentowanie takiego kredytu, to jest to do negocjacji z bankiem. Wszystkich zainteresowanych tym kredytem odsyłam do oddziałów, które bank ma w całej już Polsce - powiedział jeden z klientów Idea Bank Zielona Góra.

Fakt, że decydujący się na otworzenie własnego biznesu mają trudności z powodów finansowych. Najczęściej rozpoczynający działalność gospodarcza nie mają wystarczających pieniędzy, więc szukają ich w bankach, ale banki jak wiadomo nie kredytują firm dopiero rozpoczynających działalność, więc kiedy na rynek wszedł idea bank specjalizujących się w kredytowaniu firm przedsiębiorcy odetchnęli.

Ale reklama reklamą, dlatego najlepiej sprawdzić oferty idea banku.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zgora.pl. All rights reserved