Zielona Góra
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Cenię sobie BZ WBK

Cenię sobie BZ WBK

Bank Zachodni WBK jest jednym z najlepszych banków działających na terenie Polski. Jest to też jeden z nielicznych banków, który nadal cieszy się dużym zainteresowaniem klientów bankowych. Najważniejsze jest podejście do klienta oraz sposób obsługi, który odbiega od norm w innych bankach BZ WBK traktuje swoich klientów bardzo poważnie, podmiotowo i z szacunkiem, a to nie może pozostać nie zauważone. Nie tak dawno bank ten połączył się z santander consumer bank z Hiszpanii, ale nie przyczyniło się to do zmiany polityki bankowej przez bz wbk. Teraz krążą informacje, że bz wbk przejmuje kredyt bank i jest to niedobra wiadomość dla pracowników kredyt banku, ponieważ wielu może nie utrzymać swojej pracy, ale dla mobilności oraz klientów tych banków jest to dobra wiadomość.

- To prawda Bank Zachodni Zielona Góra to moim zdaniem rzeczywiście najlepszy na naszym terenie bank.

Dlaczego Bank Zachodni Zielona Góra?

- To proste - jestem mieszkańcem tego miasta, tutaj prowadzę swoją firmę i to właśnie Bank Zachodni Zielona Góra prowadzi moje interesy. Zdecydowałem się na obsługę w tym banku ponieważ bank zachodni zielona góra zaproponował mi najlepsze warunki obsługi mojej firmy. Wybrałem obsługę internetową co jest chyba oczywiste w dzisiejszych czasach. My przedsiębiorcy stawiamy na czas i pieniądze, dlatego wybieramy internet i obsługę naszych interesów przez internet. Jestem w tym banku już od wielu lat i nie mam powodów do narzekań. W czasie kiedy inne banki nie są ponoć skore do udzielania firmom kredytów ja nie mam z tym najmniejszych kłopotów - powiedział jeden z przedsiębiorców.

BZ WBK ma również dla swoich klientów dość ciekawą propozycję czyli kartę na klik. Jest to oferta karty kredytowej, której chyba nie ma żaden inny bank, ale do szczegółów odsyłamy do banku. Dodać tylko możemy, że nie tylko Bank Zachodni Zielona Góra ma tak propozycję, jest to oferta BZ WBK.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zgora.pl. All rights reserved