Zielona Góra
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Bank a firma pożyczkowa

Bank a firma pożyczkowa

Jeżeli banki nic nie zrobią ze swoją polityką i to nie tylko kredytową, to ich rolę przejmą firmy pożyczkowe. Ale gdyby one chciały odebrać wiodącą rolę banków, też powinny zmienić swoją politykę kredytową, bo zazwyczaj ich działalność ogranicza się jedynie do pożyczania pieniędzy na więcej niż lichwiarski procent. Ale przecież nie tylko kredyty są ważne w działalności bankowej, potrzebujemy również kont bankowych i póki co tylko w bankach i ewentualnie skok-ach konta możemy założyć.

Firmy pożyczkowe jak sama nazwa wskazuje zajmują się jedynie pożyczaniem pieniędzy, więc bankom raczej nie grozi, że parabanki przejmą wiodącą rolę nie tylko w obsłudze bankowej ale w kredytach również. Szkoda tylko, że banki tracą ostatnio klientów na rzecz parabanków, ponieważ ich polityka wobec klientów niestety koncentruje się na drenażu ich kieszeni. A przecież nie na tym ma polegać współpraca banków z klientami, A gdzie szacunek dla klienta, profesjonalna obsługa i ewentualne ustępstwa? Może w bankach regionalnych wygląda to inaczej niż w dużych aglomeracjach miejskich? Zdecydowanie tak, chociaż oczywiście też nie we wszystkich.

Wszystko zależy od kierownictw banków które potrafią albo nie potrafią zorganizować sobie pracę i wyszkolić kadrę. Jeden z klientów bph Zielona Góra twierdzi, że jego bank potrafi to zrobić i prawdopodobnie nie tylko bph zielona góra, ale także wiele innych banków które działają na terenie zielonej góry. - Nie wiem jak w innych miastach ale w zielonej górze banki są dobrze zorganizowane. Owszem nie wszystkie, bowiem przekonałem się o tym kiedy poszukiwałem dobrego konta bankowego i później kredytu. W swych poszukiwaniach wyodrębniłem dwa banki, mianowicie bph Zielona Góra oraz deutsche bank. Wybrałem bph zielona góra nie z sentymentów lokalnych, ale warunki jakie zaproponował mi ten bank były po prostu lepsze - powiedział jeden z klientów tego banku.

Banki w innych miastach
   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.zgora.pl. All rights reserved